ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

aquax

Member
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About aquax

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 04/14/97

Personal Information

 • City
  Polski

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. propozycja Propozycje po dniu grania.

  Zgadzam się ze wszystkim co napisali koledzy wyżej.
 2. 1. Nick z gry: aquax Propozycja: Proponuję aby max bony były podświetlane na jakiś kolor. Nie zawsze się zauważy fajne bony i poleci mix, a tak będzie przynajmniej widać. Zdjęcia: (jeśli są) - 2. Nick z gry: aquax Propozycja: Proponuję aby do +4 było 100% u kowala bez ulep, a później normalnie % coraz mniejsze no i ulepy oczywiście. Zdjęcia: (jeśli są) - 3. Nick z gry: aquax Propozycja: Proponuje aby było widoczne ile % jest na dany +. Zdjęcia: (jeśli są) -
 3. Chciałbym zmienić fora. Aktualnie : Carmasin Nie było nigdzie napisane, że na te fora również trwa rekrutacja. Głównie dlatego się tu znalazłem. Mogłem równie dobrze edytować temat, ale sądzę, że wtedy nie byłbym fer. Wolę aby wszyscy wiedzieli. Pozdrawiam.
 4. Oceń nutkę poprzednika :)

  Nie no... Parabole to 10/10 ;D https://www.youtube.com/watch?v=4bPGxLxogvw
 5. Oceń nutkę poprzednika :)

  8/10 https://www.youtube.com/watch?v=1OR1Plc5Qv8
 6. Oceń nutkę poprzednika :)

  Chyba nie trzeba tłumaczyć To ja zacznę https://www.youtube.com/watch?v=2L8QOxsW3P8
 7. Hej, Tak jak nazwa tematu mówi, chciałbym dołączyć do zgranej już ekipy, do gildi... O mnie : Łukasz, 20 lat. Sprawny mikrofon, dostępność do 10 godzin dziennie. Przygodę rozpocznę w Shinsoo, profesja Sura WP (na początek, później planuje jakiegoś Archera / Daggera) Kilka wymagań : - Wiek powyżej 17 lat. - Wszyscy sprawny mikrofon. - Pomoc (każdy wie jak funkcjonuje gildia) No także, jakby ktoś mnie chciał przyjąć byłoby fajnie.
 8. Imię: Łukasz Nick: aquax Wiek: 20 Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Metin2 lub Counter-Strike Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Około 3-4 godzin dziennie W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10: Polonistą nie jestem, ale 8 - 8.5 Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: Daję radę Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Angielski - dogadać bym się potrafił, Rosyjski - podstawowy Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Nie Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Chęć pomocy, przysłużenie się do czegoś. I tak siedzę, patrze się w ten monitor, a tak miałbym zajęcie i inni by mieli pożytek ze mnie Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: Startujący serwer Metin2 Carmanin Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imię Łukasz, pochodzę z małej miejscowości na Podlasiu. Uczęszczam do Technikum Informatycznego nie opodal mojego miejsca zamieszkania. Niestety jeszcze jedna klasa mnie czeka z powodów osobistych. Po ukończeniu planuje coś robić związanego z Html, javą, php i tak dalej... Po szkole często siedzę i gram. Czasami coś koduje z nudów, chociaż mistrzem jeszcze nie jestem. Jak to mówią, człowiek uczy się przez całe życie. Sporadycznie pogrywam w piłkę nożną, częściej w koszykówkę. Jestem osobą niby spokojną, do momentu aż ktoś nie zacznie wyzywać moich bliskich. No i tyle, ciężko pisać o swoich zaletach oraz wadach. Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Myślę, że kolejna para rąk zawsze się przyda. Chciałbym odciążyć trochę inne osoby, pomóc innym. Jak coś zaczynam to robię to dokładnie, rzetelnie - to w sumie moje plusy.