ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

SoCute

Member
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalny

About SoCute

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 04/12/98

Personal Information

 • City
  Gdańsk
 1. @up Polecam przeczytać kilka postów wyżej, gdzie sugerowałem jej to samo
 2. kurcze, nie wiem zatem... może format? Albo usuń z dysku całą zawartość carmasinem i pobierz raz jeszcze.. Jak nie bedzie pomyślnie, to raczej format...
 3. Próbowałaś właczyć metina z wyłączonym antywirusem? (odnosze sie do punktu 1.) Jeżeli to nic nie da, to zrób tak - mój komputer --> właściwości --> zaawansowane ustawienia systemu, przy wydajnosci kliknij "ustawienia"--> zapobieganie wykonywaniu danych --> dodaj --> dodaj scieżke do patchera/clienta (zalezy przez co odpalasz, możesz spróbować na dwa sposoby, wybierając clienta i patchera). Próbuj, jak nie pyknie, to szukamy dalej :))
 4. 1. Jakiego masz antywira? Dodatkowo spróbuj zaakutalizować netframeworki. 2. Podejrzewam ze porty Ci blokuje. Póki co, uruchom w trybie zgodności. Zobaczymy co dalej.
 5. Moim skromnym zdaniem, myślę ze na wszystko przyjdzie czas. Z tego co idzie zauważyć technik robi co może, nawet indywidualnie rozwiazuje problem z jednym z graczy, który ma problem. Wiec zarywa nocki, żeby serwer zmierzał ku najlepszemu za co jak najbardziej +. Coś również słyszałem, że dzisiaj ma wystartować kampania reklamowa, aczkolwiek to mogą byc i plotki, ale liczmy że jest to prawda
 6. shinsoo [Shinsoo] Prezentacja Gildii Tartarus

  Polecam, jak najbardziej
 7. Imię: Adrian Nick: SoCute Wiek: 19 Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Na funkcje moderatora Carmasin. Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Market, pytania i problemy, propozycje. Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Jestem w stanie poświęcić do 6 godzin, bedąc jednoczesnie aktywny z telefonu, jak i komputera. W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10:10, albowiem każdemu czasami zdarzy popełnić się literówke. Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii:Znam, bardzo dobrze. Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Oprócz ojczystego języka potrafie porozumieć sie w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym. Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Tak, byłem.Forum CS, jak i forum MT2.Miałem doczynienia z różnymi silnikami, takimi jak IP borad czy php.Więc nadzór owych tematów nie bedzie dla mnie problemem. Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Zdecydowałem się złożyć podnie w związku z nowo otwartym serwerem metina - Carmasin. Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: O serwisie dowiedziałem sie z FP serwera, a o rekrutacji przy okazji odwiedzając forum. Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imie Adrian, leci własnie mój 19 rok życia.Metinem interesuję sie od małego, gdzie błagałem tate, czy moge na jego komputerze zainstalować polskiego metina.Pochodzę z województwa pomorskiego, dokładniej mówiąc mieszkam w mieście - Gdańsk.O serwerze Carmasin dowiedziałem się z FaceBooka, gdzie w całkiem przypadkowy znalazłem fanpage serwera. Od kilku dni śledząc forum, zdecydowałem sie złożyć podanie, mimo że moja aktywność na forum jest znikoma, albowiem dopiero założyłem konto to często bywałem jako gość. Posiadam sprawny mikrofon, oraz każdy rodzaj komunikatora, dodatkowo jestem w stanie udostępnic FB czy też numer telefonu w razie potrzeby szybszego oraz kontaktu. Planuje otworzyć kanał na serwisie YT, starając sie poromować ów serwer. Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Dlatego, że mam pojęcie o silniku IP oraz wiem, jakie zadania należą do moderatora, a ja będe starał sie im podołać.Również dla tego, że oferuje stałą kontrole nad działami do których sie zadeklarowałem.