ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Wred0tka♫

Member
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalny

About Wred0tka♫

 • Rank
  Newbie

Personal Information

 • City
  Włocławek
 1. Jakoś tam nic nie ma o uruchomieniu ze zgodnością. Autorze tematu, polecam spróbować to, nie bawić się w żadne formaty bo to i tak nic nie da. Ostatecznie dodać d wyjątków w antywirusie.
 2. Spróbuj uruchomić ze zgodnością jaką Ci wskaże. Wogóle jaki system?
 3. Rekompensata- to chyba jakieś jaja...

  Odrzucili Cię z posady moderatora to myślisz, że możesz już wyzywać każdego? Przykre, ale to nie temat na tego typu dyskusje a tym bardziej wyzwiska z Twojej strony. Natsu myślę, że Ekipa napewno wzięła pod uwagę tą propozycje.
 4. Rekompensata- to chyba jakieś jaja...

  Up co wogóle Twoja wypowiedź wnosi do tematu? Kompletnie nic. Natsu zgodzę się z Tobą, rzeczywiście że 50sm to przesada. Proponuję napisać temat w propozycji, może przejdzie.
 5. [07.05.2017] Autopatcher

  Co ma piernik do wiatraka skoro nie żaden chrom blokuje. Pobiera się normalnie. Tylko narzędzie jedno blokuję dostęp, ale po rozwinięciu jest opcja uruchom mimo to i wszystko śmiga. Teraz będę rejestrować sobie konto i zobaczę jak się gra.
 6. Wred0tka♫

  Nie do końca.
 7. Wred0tka♫

  Pewnie
 8. [07.05.2017] Autopatcher

  Mam ten sam problem. Niestety zabezpieczenie komputera blokuje.
 9. Imię: Kornelia Nick: Pobieram grę, jak tylko stworzę postać uzupełnię. Wiek: 22 Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator Carmasin.pl Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Kategoria Carmasin.Pl oraz Forum Gier MMRPG-Metin2 Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Poświęcić mogę każdą wolną chwilę, przeważnie bywam cały dzień. W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10: 7/10 Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: Uważam, że na miarę nauki szkolnej i poza zasady mam opanowane w stopniu 8/10. Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Brak Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Tak byłam. Moderowałam sieci serwerów oraz fora ogólno-tematyczne. Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Pomyślałam sobie, mam dosyć wolnego czasu to mogę się poświęcić swojemu staremu hobby, czyli moderowaniu. Przede wszystkim swoim doświadczeniem, mogę nakierować innych moderatorów obecnych jak i przyszłych postępowaniem zgodnym z zasadami forum. Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: Przeszukiwałam sobie internet za nowym serwerem- nie MPC, gdyż dużo dobrych serwerów nie zamieszcza reklamy na znanym forum i o to właśnie trafiłam tutaj. Natomiast o rekrutacji dowiedziałam się już tutaj na forum. Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Witam. Jako człowiek mam wady i zalety jak na 100% każdy z Was. Uważam, że nie ma osoby idealnej. Bardzo ciężko samemu siebie oceniać no, ale ok. Jestem dziewczyną bardzo podchodzącą odpowiedzialnie do powierzonych mi obowiązków, ale nie ukrywam diabełka za uszami czasami też znajdę. Przede wszystkim jestem osobą bezstronną, zawsze idę na stronę konfliktu, która według Mnie ma rację. Nie oceniam pochopnie ludzi, nie jestem terrorystą. Najlepiej przekonać się w praktyce. Diabełki też potrafią być aniołkami. Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Dlaczego Ja ... ze swojej strony nie muszę być koniecznie Ja. Pomyślałam, dziewczyna w załodze na pewno może się przydać. Tak do rzeczy, jestem osobą umiejącą ocenić uczciwie, staram się nie wchodzić w konflikty, również nie znoszę tzw. księżniczek, które uważają się za Królowe całego świata, niestety takie osoby się pojawiają. Jako dziewczyna na stanowisku mogłabym wprowadzić prawdziwy porządek rzeczy, aby wszystko ze sobą współgrało. Forum ma nie być tylko stroną do pisania ale miejscem, aby spędzać super czas z nowymi ludźmi.
 10. Wred0tka♫

  Witam. Przybyłam do Was z centrum Polski. Na imię mam Kornelia i mam 22 latka. Na serwerach prywatnych gram od 19 roku życia, począwszy od .............. Słucham muzyki różnego pokroju, obecnie wpadły Mi w ucho blendy.
 11. Wred0tka♫

  Witam. Przybyłam do Was z centrum Polski. Na imię mam Kornelia i mam 22 latka. Na serwerach prywatnych gram od 19 roku życia, począwszy od .............. Słucham muzyki różnego pokroju, obecnie wpadły Mi w ucho blendy.
 12. "Neutralna" Argumentuje: rejestracja, zaledwie 17 godzin temu. 1 post, którym jest podanie. 0 aktywności na forum.