ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Sign in to follow this  

Recommended Posts

Olexizz    0

*Imię: Aleksander, Alek, Alex (jak kto woli) / Olexizz

*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji: Od Polena

*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie: Chęć powrotu do walk między klanami i starych czasów (rozgrywek w SWBF2 w 2008)

*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji):  3-6 godzin dziennie, jednakże zbliża się koniec roku szkolnego i trochę przedmiotów do poprawy zostało

*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście): Interesuje się sprzętem komputerowym i motoryzacją

*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku): jestem osobą raczej niezbyt rozmowną, wstydliwą, mimo to walczę z tym i są postępy. Granie tak bardziej na poważnie powoduje u mnie presję, jednak nie permamętną, pogram trochę i mi przejdzie - jak zawsze

*Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze):  BF4 - pierwsza liga w praktycznie każdej kategorii, maksymalny poziom, k/d 2,60 | Black Ops II - top 2000, diax camo na szturmówkach, smg i shotgunach | Overwatch - ranga Master utrzymywana od dwóch sezonów

*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: Mam, ale nie mam tam nic ciekawego do pokazania.

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: Wyrozumiałość, bo zapewne będę czuł lekki lub większy dyskomfort rozmawiając z osobami których nie znam (jestem introwertykiem).

Pytania dotyczące gry: brak

*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie): SWBF2 2005 - 3 lata, 2008-2011 SWBF 2015 - kilka miesięcy od samej premiery (gra na dłuzszą metę staje się nudna)

*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne): SWBF2 - PLM, XB, NRB | SWBF 2015 - żaden

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta): refleks, ogólny ogar tj. "skill", dajesz fullauto i lecę, czasem semi. Do pojazdów jak już to naziemnych, ale raczej preferuję piechotę.

*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE): Nie

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By Konos
      Imię: Kamil/Konos

*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji: Od Polena

*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie: By dołączyć do veN

*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji): 3-5h codziennie

*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście): Interesuję się kolarstwem, programuję, ćwiczę na siłowni, lubię grać w gry z gatunku RPG i FPS

*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku): gry traktuję jako przyjemność i zabawę, nie spinam, lubię pomagać innym

*Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze): H1Z1 King of The Kill-Platinum III, Rocket League(PS4)-Rising Star,CS:GO-Master Guardian Elite,Mount&Blade: Warband-Wiele ugranych klanówek z moim udziałem(byłem Liderem), Rocket League i CS:GO uczęszczałem na e-sportach w moim mieście i do półfinałów się dochodziło

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: dużo fw  i wspólnej gry

Pytania dotyczące gry: brak

*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie): Battlefront II(4lata),Battlefront EA(Rok)

*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne): BF2(HP,PM,NRB)
      Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta): wszystko po trochu każdą klasą i bronią

*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE): tak, jeśli będę mógł się jakoś wykazać