ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

n_Cariane    0


*Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE):

  Zapoznałem się. Tak


*Imię:
 Mateusz


*Wiek:

 24


*Nick: 
 n_Cariane


*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji:
 Od gracza Hoth


*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie
Wspólna gra w większej grupie graczy. Plus słyszałem że to najlepszy team w Polsce :)


*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji):

 Różnie, ze względu na pracę, ale spokojnie te 8 godzin tygodniowo powinienem wyszarpać na grę. Jest to wartość minimalna więc raczej uda się więcej. Online będę codziennie.


*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście):
 Od dziecka lubiłem cały świat star wars. Chyba nie ma gry z tego uniwersum na PC której nigdy nie odpaliłem. Przyjmuję krytykę na klatę bez wymigiwania się i szukania usprawiedliwień, ale jeśli wiem że mam rację bronię własnego zdania. Nienawidzę graczy piszących "ez" na koniec rundy. 


*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  
 Z wad to na pewno czasem zbyt ryzykowna gra, ale pracuje nad tym. Z zalet na pewno asertywność, szacunek do innych graczy, kultura osobista, spokój. Tego ostatniego nauczyłem się będąc wyzywanym od cheaterów przez innych graczy podczas gry :)


*Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze):
 brak


*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu:
 Posiadam, ale poza jednym gameplayem z battlefronta (2015) nie ma tam nic. Możliwe, że będę nagrywał więcej po premierze Battlefronta 2 (2017)


Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania:
Współpraca :)


Pytania dotyczące gry:
 brak
 
*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie):
 Tylko w Star Wars battlefront (2015). Obecnie przegrane ponad 400 godzin.


*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne):
 Nie byłem.


Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):
 Dobry aim :)


*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE):
Na chwilę obecną tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

 • Similar Content

  • By Wicked
   Chciałbym dołączyć do drużyny veN ponieważ wiem , że jest tam dużo dobrych graczy od których bym mógł się nauczyć nowych stylów gry 
   Imię : Mam na imię Aleksander Antoniewicz 
   Wiek : Mam 13 lat
   Nick : WickedOP
   Skąd dowiedziałeś się o rekrutacj: Dowiedziałem się o rekrutacji bo było ogłoszenie że jej start odbędzie się 1 maja roku 2017 
   Co skłoniło cię do tego aby napisać do nas podanie: Skłoniło mnie to żeby  dołączyć do waszego klanu i żeby uczyć się nowych technik gry poznanych w klanie veN
   Ile czasu będziesz poświęcał na tą grę: Na tę grę poświęcam codziennie po 2 godzinach 
   Kilka zdań o sobie:Jestem młodym chłopakiem gram w tą gre od nie dawna ale uważam że gram w nią dobrze nawet bardzo
   Wypisz wady i zalety:Jestem osobą spokojną nie przeklinam nie wyzywam innych osób jestem miły gadam z każdą osobą
   Wady jestem nie cierpliwy 
   Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia:Grałem  z moim klanem i  3 razy wygraliśmy turniej.
   Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: Nie mam
   Czy grałeś w poprzednie części star wars: Tak grałem
   Czy byłeś w jakiś teamach: SeAL,GF,RoE, i miałe dojść do nG
   Twoje szczególne specjalizacje w grze : Dobrze gram z drużyną
   Czy chcesz aby twoje podanie zostało zaakfilikowane do rekrutacji sekcji e-sportowej: tak.
  • By Mystic
   *Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE): Tak
    
   *Imię: Paweł M.
    
   *Wiek: 15
    
   *Nick: Mystic
    
   *Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji: Oglądam filmy Marso o SWBF i zauważyłem na jego kanale w informacjach, notkę o klanie Ventum
    
   *Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie: Akurat się złożyło ,że szukam klany odnośnie (aktualnego) SWBF i też przyszłego SWBF II
    
   *Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji): Około 3 - 4 godziny dziennie, więc 21 - 28 godzin tygodniowo.
    
   *Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście): Uwielbiam uniwersum Star Wars. To moja pasja, więc gram też w SWBF. Nie grałem w poprzednie wersje tylko zacząłem przygodzę z SWBF (2015). Jestem dość nieśmiały ,choć mam nadzieje ,że pomocny.
    
   *Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku): bardzo cierpliwy, miły, pomocny
    
   *Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze): Dużo ćwiczę grając w Hotline Miami. Ta gra głównie opiera się na refleksie i celności.
    
   *Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: Nie mam kanału na YouTube.
    
   *Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: Nie. Tylko dobrą zabawę i rywalizację.
    

   Pytania dotyczące gry:
    
    
   *Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie): Tylko SWBF z 2015 roku. 218 godzin
    
   *Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne): Byłem w czeskim klanie ,który już upadł. Był w nim między innymi RetardedPug, a założycielem był FILLY. Teraz prawdopodobnie zmienił nick.
    
   *Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta): Bardzo dobrze strzelam z karabinów automatycznych. Moją ulubioną klasą w SWBF II jest heavy jak można się było spodziewać.
    
   *Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE): Tak