ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

Wicked    0

Chciałbym dołączyć do drużyny veN ponieważ wiem , że jest tam dużo dobrych graczy od których bym mógł się nauczyć nowych stylów gry 

Imię : Mam na imię Aleksander Antoniewicz 

Nick : WickedOP

Skąd dowiedziałeś się o rekrutacj: Dowiedziałem się o rekrutacji bo było ogłoszenie że jej start odbędzie się 1 maja roku 2017 

Co skłoniło cię do tego aby napisać do nas podanie: Skłoniło mnie to żeby  dołączyć do waszego klanu i żeby uczyć się nowych technik gry poznanych w klanie veN

Ile czasu będziesz poświęcał na tą grę: Na tę grę poświęcam codziennie po 2 godzinach 

Kilka zdań o sobie:Jestem młodym chłopakiem gram w tą gre od nie dawna ale uważam że gram w nią dobrze nawet bardzo

Wypisz wady i zalety:Jestem osobą spokojną nie przeklinam nie wyzywam innych osób jestem miły gadam z każdą osobą

Wady jestem nie cierpliwy 

Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia:Grałem  z moim klanem i  3 razy wygraliśmy turniej.

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: Nie mam

Czy grałeś w poprzednie części star wars: Tak grałem

Czy byłeś w jakiś teamach: SeAL,GF,RoE, i miałe dojść do nG

Twoje szczególne specjalizacje w grze : Dobrze gram z drużyną

Czy chcesz aby twoje podanie zostało zaakfilikowane do rekrutacji sekcji e-sportowej: tak.

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By KonradoGames
      Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je tak

Imię Konrad

Wiek prawie 12 na razie 11 

nick KonradoGamesYT

dowiedziałem się na discordzie

co mnie skłoniło do napisania chciałem zostać VEN

Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo różnie

Kilka zdań o sobie jestem trochę nerwowy

Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier  raczej nie 

Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier Please login or register to see this link.

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania raczej nie ale rekrutacja nie może trwać mniej 

Grałem jeszcze w star wars b 2005 mniej niż 50 godzin

Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne
      nie byłem 

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):
      latanie myśliwcem tie moim zdaniem

Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej
      w tej chwili tak 

• By n_Cariane

*Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE):
        Zapoznałem się. Tak

*Imię:
       Mateusz

*Nick: 
       n_Cariane

*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji:
       Od gracza Hoth

*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie
      Wspólna gra w większej grupie graczy. Plus słyszałem że to najlepszy team w Polsce

*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji):
       Różnie, ze względu na pracę, ale spokojnie te 8 godzin tygodniowo powinienem wyszarpać na grę. Jest to wartość minimalna więc raczej uda się więcej. Online będę codziennie.

*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście):
       Od dziecka lubiłem cały świat star wars. Chyba nie ma gry z tego uniwersum na PC której nigdy nie odpaliłem. Przyjmuję krytykę na klatę bez wymigiwania się i szukania usprawiedliwień, ale jeśli wiem że mam rację bronię własnego zdania. Nienawidzę graczy piszących "ez" na koniec rundy. 

*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  
       Z wad to na pewno czasem zbyt ryzykowna gra, ale pracuje nad tym. Z zalet na pewno asertywność, szacunek do innych graczy, kultura osobista, spokój. Tego ostatniego nauczyłem się będąc wyzywanym od cheaterów przez innych graczy podczas gry

*Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze):
       brak

*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu:
       Posiadam, ale poza jednym gameplayem z battlefronta (2015) nie ma tam nic. Możliwe, że będę nagrywał więcej po premierze Battlefronta 2 (2017)

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania:
      Współpraca

Pytania dotyczące gry:
       brak

*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie):
       Tylko w Star Wars battlefront (2015). Obecnie przegrane ponad 400 godzin.

*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne):
       Nie byłem.

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):
       Dobry aim

*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE):
      Na chwilę obecną tak.