ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je tak

Imię Konrad

Wiek prawie 12 na razie 11 

nick KonradoGamesYT

dowiedziałem się na discordzie

co mnie skłoniło do napisania chciałem zostać VEN

Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo różnie

Kilka zdań o sobie jestem trochę nerwowy

Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier  raczej nie 

Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier Please login or register to see this link.

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania raczej nie ale rekrutacja nie może trwać mniej 

Grałem jeszcze w star wars b 2005 mniej niż 50 godzin

Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne

nie byłem 

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):

latanie myśliwcem tie moim zdaniem

Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej

w tej chwili tak 

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By Wicked
      Chciałbym dołączyć do drużyny veN ponieważ wiem , że jest tam dużo dobrych graczy od których bym mógł się nauczyć nowych stylów gry 
      Imię : Mam na imię Aleksander Antoniewicz 
      Nick : WickedOP
      Skąd dowiedziałeś się o rekrutacj: Dowiedziałem się o rekrutacji bo było ogłoszenie że jej start odbędzie się 1 maja roku 2017 
      Co skłoniło cię do tego aby napisać do nas podanie: Skłoniło mnie to żeby  dołączyć do waszego klanu i żeby uczyć się nowych technik gry poznanych w klanie veN
      Ile czasu będziesz poświęcał na tą grę: Na tę grę poświęcam codziennie po 2 godzinach 
      Kilka zdań o sobie:Jestem młodym chłopakiem gram w tą gre od nie dawna ale uważam że gram w nią dobrze nawet bardzo
      Wypisz wady i zalety:Jestem osobą spokojną nie przeklinam nie wyzywam innych osób jestem miły gadam z każdą osobą
      Wady jestem nie cierpliwy 
      Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia:Grałem  z moim klanem i  3 razy wygraliśmy turniej.
      Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: Nie mam
      Czy grałeś w poprzednie części star wars: Tak grałem
      Czy byłeś w jakiś teamach: SeAL,GF,RoE, i miałe dojść do nG
      Twoje szczególne specjalizacje w grze : Dobrze gram z drużyną
      Czy chcesz aby twoje podanie zostało zaakfilikowane do rekrutacji sekcji e-sportowej: tak.
    • By Lyon
      Imię: Szymon Nick: Lyon Wiek: 16 Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator / Kid Moderator Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na naszym Forum: Metin2 i Carmasin Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Dziennie mógłbym poświęcić 6/8h ( W weekend zawsze więcej ) W jakim stopniu znasz zasady języka ojczysty w skali 1/10: 8 Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: Tak, myślę, że dobrze znam te zasady jeśli potrzebny jest stopień, to 9/10 Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Angielski oraz Rosyjski na poziomie podstawowym. Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Tak, Kid Mod na Sa*ia.pl po czym awansowałem na moderatora oraz GM na Manad*a, który miał prawa moderatora na forum. Co Cię skłoniło do zostania Moderatorem: Do złożenia swojej kandydatury skłoniło mnie to iż lubię przesiadywać na forum i mam mnóstwo wolnego czasu. Uwielbiam pisać z ludźmi, pomagać im gdy mają jakiś problem, szczególnie jeśli czekają na odpowiedź jakiejś wyższej osoby, to pomagam im szybciej się do niej dostać. Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: O serwisie dowiedziałem się na mpcforum, a dokładniej zainteresowałem się waszym serwerem Metin2 który ma przepiekną prezentację. Przeglądając wasze forum zauważyłem, że otwarta została rekrutacja na kid moderatora/moderatora, to czemu miałbym nie spróbować swoich sił jeśli posiadam już doświadczenie na tej posadzie? Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imię Szymon, posiadam 16 wiosen. Mieszkam na Mazowszu w tzw. "Kurpiach". Interesują mnie sporty walki Krav Magaoraz Kalistenika/Street Workout. Od urodzenia mam pewną wadę stóp, co w ogóle mnie nie ogranicza w żadnych sportach ani w życiu codziennym. Po opuszczeniu gimnazjum planuję iść w stronę żywienia czy innych tego typu rzeczy. Aktualnie ćwiczę sobie w domu ale głównie górne partie ponieważ brakuje mi sprzętu, ale spokojnie w końcu kupię sobie wszystko. Kończąc lekką historię o sobie, myślę że wystarczająco przedstawiłem wam moją osobę. Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem/KidModeratorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Myślę że powinienem dostać się na posadę Moderatora/KidModeratora dlatego iż jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną, panującą nad swoimi emocjami, kochającą kontakt z ludźmi, osobą która posiada już jakieś doświadczenie. Lubię przesiadywać na forum więc czemu by nie spróbować?
    • By rezard
      Imię: Przemek

Nick: Rezard

Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator

Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Carmasin.PL

Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: 3-4 h

W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10: - 5 / znam tylko podstawy.

Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: To samo pytanie co wyżej ziomeczki.

Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Średnio-zaawansowaną Łacinę, podstawowy niemiecki, średni Angielski

Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): tak, na sieciach społecznościowych cs go, prowadziłem też również własną.

Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Po prostu potrzebujecie pomocy, nie zależy mi jakoś na tej funkcji, ale jeśli mogę jakoś pomóc to czemu nie?

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: z prezentacji mpc forum.

Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imię Przemek, mam 19 lat, nie długo dojdzie do 20, interesuje się motoryzacją, LWG i sportem między innymi piłką nożną, lubię też czasami odciąć się od świata i po "noł-lajfić" w jakiegoś "metina2",  mogę dodać że uczę się by zostać technikiem organizacji reklamy, mogę jeszcze powiedzieć, że poznałem serwer na becie, i dobrze wiem co się dzieje, więcej zdań nie mam nic do dodania, gdyż są to rzeczy prywatne. 

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź):
      - Bo mam bardzo ładnego bydlaka.  a poważnie jak już wspomniałem wyżej nie zależy mi jakoś na tej funkcji po prostu chce pomóc,
      - Każda para rąk się przyda,
      - Myśle że się sprawdzę
      - Jestem dosyć komunikatywny. 
    • By SoCute
      Imię: Adrian

Nick: SoCute

Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Na funkcje moderatora Carmasin.

Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Market, pytania i problemy, propozycje.

Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Jestem w stanie poświęcić do 6 godzin, bedąc jednoczesnie aktywny z telefonu, jak i komputera.

W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10:10, albowiem każdemu czasami zdarzy popełnić się literówke.

Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii:Znam, bardzo dobrze.

Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Oprócz ojczystego języka potrafie porozumieć sie w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym.

Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Tak, byłem.Forum CS, jak i forum MT2.Miałem doczynienia z różnymi silnikami, takimi jak IP borad czy php.Więc nadzór owych tematów nie bedzie dla mnie problemem.

Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Zdecydowałem się złożyć podnie w związku z nowo otwartym serwerem metina - Carmasin. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: O serwisie dowiedziałem sie z FP serwera, a o rekrutacji przy okazji odwiedzając forum.

Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imie Adrian, leci własnie mój 19 rok życia.Metinem interesuję sie od małego, gdzie błagałem tate, czy moge na jego komputerze zainstalować polskiego metina.Pochodzę z województwa pomorskiego, dokładniej mówiąc mieszkam w mieście - Gdańsk.O serwerze Carmasin dowiedziałem się z FaceBooka, gdzie w całkiem przypadkowy znalazłem fanpage serwera.
      Od kilku dni śledząc forum, zdecydowałem sie złożyć podanie, mimo że moja aktywność na forum jest znikoma, albowiem dopiero założyłem konto to często bywałem jako gość.
      Posiadam sprawny mikrofon, oraz każdy rodzaj komunikatora, dodatkowo jestem w stanie udostępnic FB czy też numer telefonu w razie potrzeby szybszego oraz kontaktu.
      Planuje otworzyć kanał na serwisie YT, starając sie poromować ów serwer.
      Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Dlatego, że mam pojęcie o silniku IP oraz wiem, jakie zadania należą do moderatora, a ja będe starał sie im podołać.Również dla tego, że oferuje stałą kontrole nad działami do których sie zadeklarowałem.