ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE): TAK

Imię:Konrad

Nick:KonradoGamesYT

Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji od Hotha

Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie chciałem wejść na Wyższy poziom niż teraz 

Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji):chodze do szkoły czas wolny po południu 

Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście: nie lubię przegrywać znaczy do czasu kiedy team jest słaby lub denerwujący, nie przeszkadzam nikomu w grze, nie lubię i nie jestem cheaterem

Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze):nie posiadam 

Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: KonradoGames 

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: chciałbym się rozwijać 

Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie):tak grałem w swb2 przeszedłem fabułę i grałem w multi  w fabułę grałem min 24h a w multi ok 12h 

Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne): nie

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):robię niezłe uniki myśliwcami 

Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE): raczej tak 

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.