ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Sign in to follow this  
hoth_two1

STAR WARS BATTLEFRONT 2 PORADNIK DO DARTHA MAULA

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By hoth_two1
      STAR WARS BATTLEFRONT...2 CHALLENGE Z K-16
      Please login or register to see this link.
    • By hoth_two1
      STAR WARS BATTLEFRONT...2 CHALLENGE Z EE-3
      Please login or register to see this link.
    • By PIESIEQ
      *Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE): Tak

*Imię:Filip

*Nick: PIESIEQ

*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji:Od znajomych i z powiadomień z kanału ,,Marso''

*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie:Chęć rozwijania swoich umiejętności

*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji):min.4h-20h

*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście):W gry gram juz od 10 roku życia.Poczynając od Combat3(gra przeglądarkowa) do Unturned,CS:GO,Team Fortress 2 i STBF teraz.
      *Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  Jestem bardzo pozytywny,lecz łatwo mnie można zdenerwować ,,głupim gadaniem''(np.Czmu go nie zabijeś ty noobie),nie umiem się skupić gdy jestem nerwowy/zestresowany,Jestem perfekcjonistą dlatego kocham kiedy wszysctko jest idealne,nieśmiały.

*Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze):Wygranie turnieju internetowego(3vs3,bez nagrody) w Team Fortress 2

*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: -

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania:nie

Pytania dotyczące gry:

*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie):Star Wars Battlefront 2, 20h

*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne):nie

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):Zawsze pojawiam sie na plecach często niezauważonym, mam szybkie reakcje, strzelam dużo headshotów(często to fart bo np. myszka sie poślizgnie)

*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE):nie