ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Sign in to follow this  

Recommended Posts

Michalbr10    0

Pytania wstępne:

*Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE): TAK

*Imię: Michał

*Nick: Michalbr10

*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji: z serwera na Discordzie i filmika Marso.

*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie: Chciałbym dołączyć do jakiegoś klanu i uznałem, że Wasz jest najlepszy.

*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji): W roku szkolnym gram tylko w sobotę i niedzielę i ewentualnie w piątki - po godzinie.

*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście): Jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen. Czytam książki Star Wars ("Legendy") i gram w gry ze Star Wars. Prowadzę internetową encyklopedię Gwiezdnych Wojen o nazwie Jedi Wiki.

*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  Zalety: nigdy nie przeklinam, staram się być miły dla innych, nie hejtuję, jestem katolikiem. Wady: trochę za dużo się chwalę, szybko się denerwuję

*Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze): w gry raczej nie gram, tylko w gry ze Star Wars. Cóż, przeszedłem kilka gier z LEGO kilka lat temu, a obecnie kończę SWTORa jako Wojownik Sithów.

*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: na pewno proszę Was o pomoc w Battlefroncie. Chciałbym też zapytać jaki ustrój panuje w klanie (demokracja/dyktatura/inny).

Pytania dotyczące gry:

*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie): Od 2016 roku gram w Battlefronta od EA, natomiast od 2017 roku gram w Battlefronta 2 (2005).

*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne): nie.

Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta): nie umiem latać, natomiast nawet dobrze gram jako bohater. Świetnie mi idzie w trybie ładunek.

*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE): TAK

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this