ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

MatiX62_PL    0

*Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE): TAK
 
*Imię: Mateusz
 
*Wiek: 13
 
*Nick: -SGC-MatiX62_PL
 
*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji: O rekrutacji dowiedziałem się z kanału Marso.
 
*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie? Bardzo zaimponował mi ten klan, chciałbym szlifować swoje umiejętności u mistrzów, szukam właśnie społeczności z którą mógłbym grać z racji że w większości gier zawsze grałem sam. Po prostu myślę że ten klan jest odpowiedni dla mnie i moich umiejętności.
 
*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji): W czasie roku szkolnego myślę że każdego dnia około godziny lub więcej. W weekendy nawet 5 godzin jakbyście chcieli lub więcej aczkolwiek nie zawsze. Natomiast w wakacje mogę nawet cały dzień też jak chcecie.
 
*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście):  Jestem wielkim fanem Star Wars a szczególnie Imperium Galaktycznego o którym bardzo wiele czytam z książek, wookiepedi, Biblioteki Ossus itp. Dla mnie każda gra Star Wars jest dobra bez względu na to co mówią inni.  Często gram też w strategie takie jak Empire at War. Gram tylko na PC, nie lubię konsol. W Battlefroncie nigdy nie lubiłem graczy piszących ez pod koniec rundy kiedy wygrali ledwie co, ale nie obrażam ich w większości gier siedzę cicho i gram 4fun.


*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  Zalety: spokojny, potrafię pogodzić się z przegraną, walczę o swoje, nie obrażam innych, nie przeklinam, gram 4fun, ale jak trzeba wygrać to dopnę swego. Wady: Czasami za bardzo staję w obronie kogoś i nie potrzebnie wdaję się w konflikt, zawsze jak ktoś zacznie ze mną i mnie naprawdę już czymś zdenerwuję, ale bardzo trudno to zrobić to ja już to kończę.


 *Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze): Raczej nie miałem jak osiągnąć czegokolwiek bo jak jak nie miałem klanu, znajomych, nie uczestniczyłem w żadnych turniejach itd.
 
*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: YT: Please login or register to see this link.  TWITCH: Please login or register to see this link.  Tu na razie nic nie ma.
 
Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania: Nie. Oczekuję tylko dobrej atmosfery.

Pytania dotyczące gry: Nie mam.
 
 
*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie): Grałem we wszystkie dotychczasowe części Battlefronta. W I oryginalnego tylko 1 miesiąc, W Battlefronta II oryginalnego 2 lata  natomiast w Battleffronta od EA 10 miesięcy.
 
*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne): W Star Wars Battlefront od EA jestem obecnie w  polskim klanie -SGC-.
 
Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):
 Niemal wyśmienicie gram wszystkimi bohaterami. Umiejętności latania myślę że są na poziomie bardzo dobrym, a jako piechota nieraz jestem najlepszym graczem w drużynie, a jeśli nie to mieszczę się w pierwszej piątce. Czasami zdarzy mi się zły dzień.
*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE): TAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

 • Similar Content

  • By hoth_two1
   STAR WARS BATTLEFRONT...2 CHALLENGE Z EE-3
   Please login or register to see this link.
  • By PIESIEQ
   *Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE): Tak
    
   *Imię:Filip
    
   *Wiek:13(bez mutacji)
    
   *Nick: PIESIEQ
    
   *Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji:Od znajomych i z powiadomień z kanału ,,Marso''
    
   *Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie:Chęć rozwijania swoich umiejętności
    
   *Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji):min.4h-20h
    
   *Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście):W gry gram juz od 10 roku życia.Poczynając od Combat3(gra przeglądarkowa) do Unturned,CS:GO,Team Fortress 2 i STBF teraz.
   *Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  Jestem bardzo pozytywny,lecz łatwo mnie można zdenerwować ,,głupim gadaniem''(np.Czmu go nie zabijeś ty noobie),nie umiem się skupić gdy jestem nerwowy/zestresowany,Jestem perfekcjonistą dlatego kocham kiedy wszysctko jest idealne,nieśmiały.
    
    
   *Czy posiadasz jakieś szczególne osiągnięcia z innych gier (prosimy wymienić wszystkie najważniejsze):Wygranie turnieju internetowego(3vs3,bez nagrody) w Team Fortress 2
    
   *Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu: -
    
   Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania:nie
    
   Pytania dotyczące gry:
    
    
   *Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie):Star Wars Battlefront 2, 20h
    
   *Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne):nie
    
   Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):Zawsze pojawiam sie na plecach często niezauważonym, mam szybkie reakcje, strzelam dużo headshotów(często to fart bo np. myszka sie poślizgnie)
    
   *Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE):nie