ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

*Czy zapoznałeś się z wymaganiami i zastrzeżeniami i akceptujesz je (TAK lub NIE):

Tak Zapoznałem się.

*Imię:Konrad

*Nick: KonradoGamesYT

*Skąd dowiedziałeś/-aś się o rekrutacji:
 Od gracza Hoth

*Co skłoniło Cię do tego, aby napisać do nas podanie:

chciałbym szkolić swoje umiejętności  z kimś kto się na tym bardzo dobrze zna 

*Ile czasu będziesz w stanie poświęcić na grę tygodniowo (jeśli masz pracę lub studia to prosimy o krótki opis sytuacji): 

Różnie chodzę do szkoły  około 10 godzin tygodniowo online można mnie zobaczyć codziennie 

*Kilka zdań o sobie (napisz tyle, ile uważasz za stosowne, lecz pamiętaj, że oceniamy Twoje podejście):

od kąt pamiętam lubię cały świat gwiezdnych grałem w gry typu dark forces, Empire at War, Star Wars: Battlefront II , i Star Wars Battlefront III.

*Jeśli nie zrobiłeś/-aś tego w poprzednim pytaniu - wypisz wady i zalety dotyczące Twoich cech charakteru (prosimy wymienić kilka - koniecznie po przecinku):  
 z strony wad bardzo jestem z siebie pewny ale nad tym pracuje strona zalet mam szacunek do innych i do doświadczonych graczy osobista kultura , nie jestem jak inni 12 latkowie że przeklinam i przezywam 

sprawdzam graczy jeśli mają cheaty  nie spamie na czacie jeśli  jakiś cheater przeszkadza w grze opuszczam ją 

*Jeśli posiadasz kanał na Youtube lub Twitch z filmami z gier - wstaw link do profilu:

posiadam na moim kanale można znaleźć 3 odc z swb3  a reszta minecraft ale mam nadzieje że kiedy będzie swb4 to będę nagrywał Link 

do kanału:Please login or register to see this link.

Czy masz wobec nas jakieś szczególne oczekiwania:

współpraca z obu stron i szkolenie umiejętności 

Pytania dotyczące gry:

raczej nie

*Czy grałeś/-aś kiedyś w poprzednie gry z serii Star Wars Battlefront (prosimy o dokładny opis jak długo i w którą część dokładnie):

[ptak w swb2 ponad 30 godzin razem fabuła z multi ] a aktualnie gram w swb3 przegrałem ponad 700 godzin 

*Jeśli grałeś/-aś w Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku lub Star Wars Battlefront z 2015 roku to czy byłeś/-aś w jakichś klanach/teamach, jeśli tak, wymień wszystkie (polskie lub zagraniczne):
 Nie byłem. 

*Twoje szczególne specjalizacje w grze (np. umiejętność latania myśliwcem na ponadprzeciętnym poziomie etc. - pytanie dotyczy obecnej części Battlefronta):

manewry myśliwcem typu Tie i X- wing 

*Czy chcesz, aby Twoje podanie zostało zakwalifikowane również do rekrutacji do Teamu z sekcji esportowej (odpowiedź - TAK lub NIE):

raczej tak 

fOOXX    18
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Koordynator tej odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.