ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Sign in to follow this  
Azbi

propozycja Propozycja

Recommended Posts

Azbi    20

Moim skromnym zdaniem jeśli forum się rozrasta nie ma sensu szukać Moderatorów do każdego działu. Dużo lepszym rozwiązaniem jest przyjęcie dwóch dobrych i aktywnych moderatorów, który będą mogli pilnować całego forum , a dopiero gdy forum będzie już bardzo rozwinięte powoływać nowych moderatorów do działów

Azbi    20

Hmm, jakby to określić ? :D 

W tym temacie się przedstawiłem Please login or register to see this link.

Pewnie masz na myśli skąd dowiedziałem się o tym forum. O portalu 4players.pl dowiedziałem się przypadkowo śledząc poczynania klanu Polish Masters Gaming. Długo czekałem na start :D Może mnie kojarzysz tomalas grałem w World of Warplanes :D

Azbi    20

Nie będę zakładał nowego tematu.

Tak się zastanawiam i wymyśliłem, że w sumie fajną nowością na forum będzie dodanie statystyki, która pokaże ile czasu spędziliśmy na forum. Uważam, że jest to bardzo przydatna statystyka. Będzie można uniknąć sytuacji, w której ludzie będą ściemniali w podaniach na stanowiska, że są cały dzień

hoth_two1    53
10 godzin temu, Azbi napisał:

Nie będę zakładał nowego tematu.

Tak się zastanawiam i wymyśliłem, że w sumie fajną nowością na forum będzie dodanie statystyki, która pokaże ile czasu spędziliśmy na forum. Uważam, że jest to bardzo przydatna statystyka. Będzie można uniknąć sytuacji, w której ludzie będą ściemniali w podaniach na stanowiska, że są cały dzień

Tego pluginu nie ma w wersji 4.1/4.2... wiem fajna sprawa.

Osiągnięcia

Azbi    20

No to lipton. A myślałeś może żeby dodać notki dla moderatorów (jeśli tego nie ma to warto teź fajna opcja) Tylko nie wiem czy jest dostępny ten plugin dla tej wersji. 5emat do zamknięcia 

DiscoIsco    18
4 godziny temu, hoth_two1 napisał:

Tego pluginu nie ma w wersji 4.1/4.2... wiem fajna sprawa.

Zawsze mozna go napisac