Poszukujemy Moderatorów! :-)

Zajrzyj do działu Nabór do ekipy 4P.

Sign in to follow this  
Followers 0
Ayahuasca

Czy warto zacząć?

3 posts in this topic

Mam pytanie... Czy warto zacząć grę w World of Warships? Przyjmuję tylko argumentowane odpowiedzi i nagradzam punktami reputacji. ;)

0

Moim zdaniem warto, ponieważ w grę można sobie pograć na typowym luziku. Muzyczka w tle, kawka, herbatka. Nie grałem w WoWS, ale mój ojciec gra u mówił mi, że całkiem dobra produkcja. Gra nie jest mozolna. Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Myśleć podczas rozgrywki. Według mnie warto sobie pograć od czasu do czasu. Grałem w inne produkcje Wargaming i do chilowania bardzo dobre gierki ;)

0

Też się zastanawiam na World of Warplanes, ponieważ lubię sobie polatać w innych grach a jeśli chodzi o WoWS to bardzo uwielbiam statki.

0

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By Kanderous
      Ten poradnik jest głównie dla nowych graczy chciałbym w nim przedstawić najwydajniejsze według mnie formy zarabiania na serwerze
      1 Zagoospodarowanie połowy wyspy na farme dyń i arbuzów (nie ścinamy łodyg) lub trzciny

Please login or register to see this link. (Rozmiar: 356.18 KB / Pobrań: 32)
      2 Jak najwięcej kurczaków na małej przestrzeni

Please login or register to see this link. (Rozmiar: 162.55 KB / Pobrań: 27)
      3 Ok 3 piętrowy mobgrinder

Please login or register to see this link. (Rozmiar: 401.17 KB / Pobrań: 22)
      4 Spawner np krów (można sprzedać ich skóre a po upieczeniu mięso )

Please login or register to see this link. (Rozmiar: 253.84 KB / Pobrań: 22)
      5 Bałwan (najlepiej unieruchomiony )

Please login or register to see this link. (Rozmiar: 127.13 KB / Pobrań: 25)

sry że poradnik ubogi ale nie mam talentu do doradzania i pisze na telefonie
    • By Azbi
      Standardowa zabawa na forum.
      Zaczynamy
      X czy Y?