ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Sign in to follow this  
hoth_two1

Wzór podania

Recommended Posts

hoth_two1    53

Aby móc otrzymać nagrodę w postaci odznaki / plakietki do kolekcji w swoim profilu, gdzie spis znajduje się Please login or register to see this link. , musicie wypełnić Formularz, który jest niżej.

Za wszystkie niedogodności bardzo przepraszamy ale system nagród nie został zautomatyzowany ze wszystkimi naszymi zasobami.

Jeśli zasługujecie na jakąś nagrodę musicie napisać temat w tym oto dziale: Please login or register to see this link.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym oto Regulaminie: Please login or register to see this link.

WZÓR:

Tytuł / nazwa tematu, który zakładasz: (Twój nick z Forum uwzględniając wszystkie znaki jak i wielkość liter)

TREŚĆ TEMATU:

Nick: (Twój nick z Forum uwzględniając wszystkie znaki jak i wielkość liter)

Kategoria odznaki / plakietki: (Aktywność - Reputacja)

Nazwa odznaki / plakietki: (Support'er Lvl #1)

Opis: (Informacja tutaj powinna zawierać źródło - odznakę zdobyłeś np. w turnieju organizowanym przez 4Players w Gorzowie Wielkopolskim oraz dowód - zdjęcie, e-mail jeśli zależy Wam na czasie. Wszelakie informacje, które pozwolą na szybką identyfikację Twojej racji)

Powód: (Napis jaki chcesz aby widniał przy Twojej nagrodzie, np.: "Zdobywca pierwszego miejsca w ESL CS:GO 5v5 Poznań 2018", bądź "Otrzymałem 3000 pozytywnych punktów reputacji na Forum" - mogą być jakie chcecie aby były adekwatne do nagrody)

PRZYKŁAD 1:

-> Tytuł tematu jaki zakładam: hoth_two1

-> Treść mojej prośby o odznakę:

Nick: hoth_two1

Kategoria odznaki / plakietki: Aktywność - Posty

Nazwa odznaki / plakietki: Postman Lvl #18

Opis: Bardzo proszę, o odznaczenie mnie nagrodą z w/w danymi. Osiągnąłem wymagane minimum w ilości postów: 3400. Ilość postów można znaleźć w moim profilu na Forum bądź pod awatarem w tym temacie.

Powód: Chciałbym otrzymać opis o następującej sygnaturze: " Osiągnąłem 3400 postów na Forum 4Players "

PRZYKŁAD 2:

-> Tytuł tematu jaki zakładam: hoth_two1

-> Treść mojej prośby o odznakę:

Nick: hoth_two1

Kategoria odznaki / plakietki: Ekskluzywne

Nazwa odznaki / plakietki: Król złotego węża

Opis: Chcę otrzymać zasłużoną mi odznakę z w/w danymi, ponieważ brałem udział w konkursie 4Players organizowanym wraz z Intele Extreme Masters w Katowicach. W załączniku przesyłam zdjęcia, jestem również zapisany na liście, którą spisywała organizatorka konkursu na miejscu - prześlę dane w postaci imienia i nazwiska na życzenie rozpatrującego mój wniosek.

Powód: Proszę o tytuł: " Uczestnik konkursu IEM 2019 "Król złotego węża" "

Wszelkie odpowiedzi oraz wskazówki znajdziecie w tym oto Regulaminie: Please login or register to see this link. , a w razie wątpliwości, bądź pytania możesz do Nas napisać w tym oto dziale: Please login or register to see this link.

Osiągnięcia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By fOOXX
      Wzór podania:
      Imię: Nick na TeamSpeak 3: Średni wiek graczy: Gra: Ilość graczy: Numer Gadu Gadu (jeśli nie masz to pozostaw pole puste) : Skąd dowiedziałeś się o nas: Numer kanału:  
      Aby złożyć podanie / prośbę o kanał musisz założyć nowy temat ze swoim nickiem w nazwie tematu oraz prefixem [premium].

Tworząc prośbę o kanał, akceptujesz Please login or register to see this link.  TeamSpeak 3.
    • By fOOXX
      Wzór podania:
      Imię: Nick na TeamSpeak 3: Średni wiek graczy: Gra: Ilość graczy: Numer Gadu Gadu (jeśli nie masz to pozostaw pole puste) : Skąd dowiedziałeś się o nas: Numer kanału:  
      Aby złożyć podanie / prośbę o kanał musisz założyć nowy temat ze swoim nickiem w nazwie tematu oraz prefixem [vip].

Tworząc prośbę o kanał, akceptujesz Please login or register to see this link.  TeamSpeak 3.
    • By hoth_two1
      Witaj,

Skoro tu zaglądasz oznacza to, że prawdopodobnie dostałeś bana na TeamSpeak 3.
      Przed napisaniem do zespołu 4Players.pl sprawdź czy:

- złamałaś/eś regulamin wg. wszystkich regulaminów obowiązujących użytkownika.

Jeżeli nadal uważasz, że niesłusznie dostałeś bana [perm], [temp] możesz wypełnić poniższy wzór do odwołania.

Wzór:

Administracja odpowie wciągu 48 godzin na Twoje zgłoszenie.