Poszukujemy Moderatorów! :-)

Zajrzyj do działu Nabór do ekipy 4P.

Sign in to follow this  
Followers 0
DiscoIsco

disco isco

6 posts in this topic

Imię: Bartek

Nick: discoIsco

Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator

Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum:  Carmasin

Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Trudne do określenia, zazwyczaj jak jestem na kompie to będę mógł zaglądać, a jestem często, spokojnie kilka godzinek ze sporadycznymi wyjątkami.

W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10: No umiem pisać po polsku. Ale ja skromny chłopak to sobie dam siódemkę.

Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: Tak :]

Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Angielski B2 Above Intermediate, aktualnie uczę się chińskiego ale to dopiero znaki i mniej złożone zdania

Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie):  mtapolska.pl, mrucznik-rp.pl, gtasite, mnóstwo pomniejszych stron oraz mam niemałe doświadczenie w zarządzaniu forami opartymi o suite invision power (chociaż w wersjach 2 i 3, zakładam, że różnicy wielkiej nie ma)

Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Na pewno się jakiś przyda, serwer nie zapowiada się na mały, a skoro nie ma sklepików offline to tym bardziej na forum będzie jeszcze więcej tematów

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: Prezentacja serwera Carmasin, najpewniej jakby nie to, nie byłoby mnie tutaj

Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Hej, jestem Bartek i mieszkam pod Krakowem, interesuję się państwami Azji i programowaniem. Aktualnie uczę się języka chińskiego od kilku miesięcy i mam nadzieję, że uda mi się tam kiedyś znaleźć pracę i tam sobie zamieszkać. Jestem dosyć kontrowersyjny i mocno trzymam się swojego zdania przy czym też potrafię przyznać się do błędu. Według mnie zachowuje się z kulturą wobec wszystkich ludzi, może nie zawsze do końca bardzo miło i z pozytywnym nastawieniem, jednak z odpowiednim zachowaniem kultury. Lubię oglądnąć sobie dobry meczyk piłki nożnej. Kibicuję Manchesterowi City, udało mi się pojawić na Etihad Stadium dwa razy i panuje tam niesamowita atmosfera, nawet jak na klub z podobno /plastikowymi/ fanami. 

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Gdy serwer ruszy przewiduję ogromny natłok, zawsze przyda się ktoś do pomocy. No i jak wasz webdev zachoruje to wiadomo, gdzie pisać :ph34r:

0

+ Wiek

+ coś tam kiedyś moderował

- SPAM

Na NIE

0

+Wiek
+Ogar
+Dobry gracz/typ

Pozdro Disco i dzięki za wspieranie z Wodzem xD

Jestem na TAK

1

Dzięki za podanie dzisiaj będę gadał odnośnie moderatora carmasin z dev.

1

Osiągnięcia

Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Administrator tej odpowiedzi.

0

Osiągnięcia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0