Poszukujemy Moderatorów! :-)

Zajrzyj do działu Nabór do ekipy 4P.

Sign in to follow this  
Followers 0
Azbi

Dyskutujemy o E-Sporcie

5 posts in this topic

Nie można ukryć, że rozwój e-sportu na świecie porusza się do przodu wielkimi krokami. Ma to swoje dobre i złe strony. Jak myślicie, kiedy e-sport będzie w 100% traktowany jako sport (taki jak np. piłka nożną, koszykówka itd) ? Ja osobiście nie rozumiem idei oglądania jak ktoś gra w gry (wyjątkiem streamy, nie mecze oficjalne). Na pewno nie jestem za wrzucaniem sportu i e-sportu do jednego worka. Już sama nazwa e-sport w jakiś sposób łapie się do jednej sieci ze sportem (piłka nożna itd). Kiedyś co prawda zdarzyło mi się oglądać parę meczy Cs'a, ale nie dawało mi takiej radości jak oglądanie Igrzysk Olimpijskich, meczy LM itd. Czegoś mi tam brakowało :) Zapraszam do ogólnej dyskusji.

0

To jest przyszłość. IO w esport byłyby fajną opcją ale z tego co wiem CS:GO powoli zdycha.

0

Osiągnięcia

Nie rozumiem jak można oglądać jak inni grają, zamiast sobie popykać w gierkę samemu.

0

1 godzinę temu, DiscoIsco napisał:

Nie rozumiem jak można oglądać jak inni grają, zamiast sobie popykać w gierkę samemu.

Nie rozumiem jak można oglądać piłkę nożną, skoro można popykać sobie samemu w piłkę na boisku z kolegami :)

Nie to, że hejtuję ale takie jest życie i mentalność ludzi.

0

Osiągnięcia

Tak samo jak

16 godzin temu, Azbi napisał:

Kiedyś co prawda zdarzyło mi się oglądać parę meczy Cs'a, ale nie dawało mi takiej radości jak oglądanie Igrzysk Olimpijskich, meczy LM itd. Czegoś mi tam brakowało :) 

No ale to prawda, tak jest :)

1