Poszukujemy Moderatorów! :-)

Zajrzyj do działu Nabór do ekipy 4P.

Sign in to follow this  
Followers 0
hoth_two1

[07.05.2017] Autopatcher

10 posts in this topic

AutoPatcher z dnia 07.05.2017!

Po ostatniej aktualizacji AutoPatchera ponad 80% nie miało możliwości włączenia klienta gry. W dziale Please login or register to see this link. oraz pod poniższymi linkami zamieszczamy wersję przetestowane na komputerze z Microsoft Windows 10 oraz 7 w wariantach z i bez antywirusa oraz zapory. Oba warianty działają i nie otrzymaliśmy zgłoszeń w tej sprawie.

Please login or register to see this link. (Instrukcja: Please login or register to see this link. )
Please login or register to see this link. (Instrukcja: Please login or register to see this link. )

0

Osiągnięcia

Ani tego ani tego nie moge pobrac pisze ze Plik: InstalatorCarmasin....zip jest rzadko pobierany i może być niebezpieczny 

-1

30 minut temu, persian1 napisał:

Ani tego ani tego nie moge pobrac pisze ze Plik: InstalatorCarmasin....zip jest rzadko pobierany i może być niebezpieczny 

No to Twój komputer coś blokuje.

0

Osiągnięcia

To jak mam tego metka sciagnoc?

Wyjebongo na ten serwer 0 pomocy 

-1

Nie wiem co Ty masz za komputer... Dodaj do wyjątków. To Twój komputer blokuje, a nie jest to Nasza wina.

0

Osiągnięcia

10 minut temu, persian1 napisał:

Serwer syf

Przestaniemy tolerować multikonta i hejt z inych serwerów. Wymyślanie bezsensownych problemów jest głupie i dziecinne. Nie rozumiem, równie dobrze mogę sam porobić 200 kont na konkurencyjnych stronach i pisać w kółko to samo "syf".

1

Osiągnięcia

Mam ten sam problem. Niestety zabezpieczenie komputera blokuje. 

0

Chrome sie moze przypierdolic bo hosta nie uwaza za zaufany, straszne rzeczy xD  jeszcze ten smieszny autopatcher nie ukradl mi nic wiec jest spoko ale juz wiecej okazji mial nie bedzie

0

8 minut temu, DiscoIsco napisał:

Chrome sie moze przypierdolic bo hosta nie uwaza za zaufany, straszne rzeczy xD  jeszcze ten smieszny autopatcher nie ukradl mi nic wiec jest spoko ale juz wiecej okazji mial nie bedzie

Co ma piernik do wiatraka skoro nie żaden chrom blokuje.  Pobiera się normalnie. Tylko narzędzie jedno blokuję dostęp, ale po rozwinięciu jest opcja uruchom mimo to i wszystko śmiga. 

Teraz będę rejestrować sobie konto i zobaczę jak się gra.

0