ZAKOŃCZYLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z CARMASIN.PL

Recommended Posts

Wred0tka♫    1

Imię:

Kornelia

 

Nick:

Pobieram grę, jak tylko stworzę postać uzupełnię.

 

Wiek:

22

 

Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę:

Moderator Carmasin.pl 

 

Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum:

Kategoria Carmasin.Pl oraz Forum Gier MMRPG-Metin2

 

Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum:

Poświęcić mogę każdą wolną chwilę, przeważnie bywam cały dzień.

 

W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10:

7/10

 

Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii:

Uważam, że na miarę nauki szkolnej i poza zasady mam opanowane w stopniu 8/10.

 

Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie:

Brak

 

Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie):

Tak byłam. Moderowałam sieci serwerów oraz fora ogólno-tematyczne.

 

Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem:

Pomyślałam sobie, mam dosyć wolnego czasu to mogę się poświęcić swojemu staremu hobby, czyli moderowaniu. Przede wszystkim swoim doświadczeniem, mogę nakierować innych moderatorów obecnych jak i przyszłych postępowaniem zgodnym z zasadami forum. 

 

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji:

Przeszukiwałam sobie internet za nowym serwerem- nie MPC, gdyż dużo dobrych serwerów nie zamieszcza reklamy na znanym forum i o to właśnie trafiłam tutaj. Natomiast o rekrutacji dowiedziałam się już tutaj na forum.

 

Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej):

Witam. Jako człowiek mam wady i zalety jak na 100% każdy z Was. Uważam, że nie ma osoby idealnej. Bardzo ciężko samemu siebie oceniać no, ale ok. Jestem dziewczyną bardzo podchodzącą odpowiedzialnie do powierzonych mi obowiązków, ale nie ukrywam diabełka za uszami czasami też znajdę. Przede wszystkim jestem osobą bezstronną, zawsze idę na stronę konfliktu, która według Mnie ma rację. Nie oceniam pochopnie ludzi, nie jestem terrorystą. Najlepiej przekonać się w praktyce. Diabełki też potrafią być aniołkami. 

 

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź):

Dlaczego Ja ... ze swojej strony nie muszę być koniecznie Ja. Pomyślałam, dziewczyna w załodze na pewno może się przydać.  Tak do rzeczy, jestem osobą umiejącą ocenić uczciwie, staram się nie wchodzić w konflikty, również nie znoszę tzw. księżniczek, które uważają się za Królowe całego świata, niestety takie osoby się pojawiają. Jako dziewczyna na stanowisku mogłabym wprowadzić prawdziwy porządek rzeczy, aby wszystko ze sobą współgrało. Forum ma nie być tylko stroną do pisania ale miejscem, aby spędzać super czas z nowymi ludźmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DiscoIsco    18

"NA NIE"

Argumentuje:

 • rejestracja, zaledwie 13 godzin temu.
 • 6 postów, w tym trzy w przywitaniach i komentarz podania kogoś innego
 • 0 aktywności na forum w dziale Carmasin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azbi    20
2 godziny temu, DiscoIsco napisał:

"NA NIE"

Argumentuje:

 • rejestracja, zaledwie 13 godzin temu.
 • 6 postów, w tym trzy w przywitaniach i komentarz podania kogoś innego
 • 0 aktywności na forum w dziale Carmasin

Również na nie

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoth_two1    53
Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Wszelkie uzasadnione reklamacje, pretensje, sugestie oraz rady przyjmuje Administrator tej odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osiągnięcia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

 • Similar Content

  • By Lyon
   Imię: Szymon Nick: Lyon Wiek: 16 Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator / Kid Moderator Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na naszym Forum: Metin2 i Carmasin Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Dziennie mógłbym poświęcić 6/8h ( W weekend zawsze więcej ) W jakim stopniu znasz zasady języka ojczysty w skali 1/10: 8 Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: Tak, myślę, że dobrze znam te zasady jeśli potrzebny jest stopień, to 9/10 Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Angielski oraz Rosyjski na poziomie podstawowym. Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Tak, Kid Mod na Sa*ia.pl po czym awansowałem na moderatora oraz GM na Manad*a, który miał prawa moderatora na forum. Co Cię skłoniło do zostania Moderatorem: Do złożenia swojej kandydatury skłoniło mnie to iż lubię przesiadywać na forum i mam mnóstwo wolnego czasu. Uwielbiam pisać z ludźmi, pomagać im gdy mają jakiś problem, szczególnie jeśli czekają na odpowiedź jakiejś wyższej osoby, to pomagam im szybciej się do niej dostać. Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: O serwisie dowiedziałem się na mpcforum, a dokładniej zainteresowałem się waszym serwerem Metin2 który ma przepiekną prezentację. Przeglądając wasze forum zauważyłem, że otwarta została rekrutacja na kid moderatora/moderatora, to czemu miałbym nie spróbować swoich sił jeśli posiadam już doświadczenie na tej posadzie? Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imię Szymon, posiadam 16 wiosen. Mieszkam na Mazowszu w tzw. "Kurpiach". Interesują mnie sporty walki Krav Magaoraz Kalistenika/Street Workout. Od urodzenia mam pewną wadę stóp, co w ogóle mnie nie ogranicza w żadnych sportach ani w życiu codziennym. Po opuszczeniu gimnazjum planuję iść w stronę żywienia czy innych tego typu rzeczy. Aktualnie ćwiczę sobie w domu ale głównie górne partie ponieważ brakuje mi sprzętu, ale spokojnie w końcu kupię sobie wszystko. Kończąc lekką historię o sobie, myślę że wystarczająco przedstawiłem wam moją osobę. Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem/KidModeratorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Myślę że powinienem dostać się na posadę Moderatora/KidModeratora dlatego iż jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną, panującą nad swoimi emocjami, kochającą kontakt z ludźmi, osobą która posiada już jakieś doświadczenie. Lubię przesiadywać na forum więc czemu by nie spróbować?
  • By rezard
   Imię: Przemek
    
   Nick: Rezard
    
   Wiek: 19/20
    
   Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator
    
   Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Carmasin.PL
    
   Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: 3-4 h
    
   W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10: - 5 / znam tylko podstawy.
    
   Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: To samo pytanie co wyżej ziomeczki.
    
   Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Średnio-zaawansowaną Łacinę, podstawowy niemiecki, średni Angielski
    
   Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): tak, na sieciach społecznościowych cs go, prowadziłem też również własną.
    
   Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Po prostu potrzebujecie pomocy, nie zależy mi jakoś na tej funkcji, ale jeśli mogę jakoś pomóc to czemu nie?
    
   Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: z prezentacji mpc forum.
    
   Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imię Przemek, mam 19 lat, nie długo dojdzie do 20, interesuje się motoryzacją, LWG i sportem między innymi piłką nożną, lubię też czasami odciąć się od świata i po "noł-lajfić" w jakiegoś "metina2",  mogę dodać że uczę się by zostać technikiem organizacji reklamy, mogę jeszcze powiedzieć, że poznałem serwer na becie, i dobrze wiem co się dzieje, więcej zdań nie mam nic do dodania, gdyż są to rzeczy prywatne. 
    
   Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź):
   - Bo mam bardzo ładnego bydlaka.  a poważnie jak już wspomniałem wyżej nie zależy mi jakoś na tej funkcji po prostu chce pomóc,
   - Każda para rąk się przyda,
   - Myśle że się sprawdzę
   - Jestem dosyć komunikatywny. 
  • By SoCute
   Imię: Adrian
    
   Nick: SoCute
    
   Wiek: 19
    
   Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Na funkcje moderatora Carmasin.
    
   Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Market, pytania i problemy, propozycje.
    
   Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Jestem w stanie poświęcić do 6 godzin, bedąc jednoczesnie aktywny z telefonu, jak i komputera.
    
   W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10:10, albowiem każdemu czasami zdarzy popełnić się literówke.
    
   Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii:Znam, bardzo dobrze.
    
   Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Oprócz ojczystego języka potrafie porozumieć sie w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym.
    
   Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Tak, byłem.Forum CS, jak i forum MT2.Miałem doczynienia z różnymi silnikami, takimi jak IP borad czy php.Więc nadzór owych tematów nie bedzie dla mnie problemem.
    
   Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Zdecydowałem się złożyć podnie w związku z nowo otwartym serwerem metina - Carmasin. 
    
   Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: O serwisie dowiedziałem sie z FP serwera, a o rekrutacji przy okazji odwiedzając forum.
    
   Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imie Adrian, leci własnie mój 19 rok życia.Metinem interesuję sie od małego, gdzie błagałem tate, czy moge na jego komputerze zainstalować polskiego metina.Pochodzę z województwa pomorskiego, dokładniej mówiąc mieszkam w mieście - Gdańsk.O serwerze Carmasin dowiedziałem się z FaceBooka, gdzie w całkiem przypadkowy znalazłem fanpage serwera.
   Od kilku dni śledząc forum, zdecydowałem sie złożyć podanie, mimo że moja aktywność na forum jest znikoma, albowiem dopiero założyłem konto to często bywałem jako gość.
   Posiadam sprawny mikrofon, oraz każdy rodzaj komunikatora, dodatkowo jestem w stanie udostępnic FB czy też numer telefonu w razie potrzeby szybszego oraz kontaktu.
   Planuje otworzyć kanał na serwisie YT, starając sie poromować ów serwer.
   Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Dlatego, że mam pojęcie o silniku IP oraz wiem, jakie zadania należą do moderatora, a ja będe starał sie im podołać.Również dla tego, że oferuje stałą kontrole nad działami do których sie zadeklarowałem.
  • By LorneMalvo
   Imię:
   Przemek
   Nick:
   LorneMalvo
   Wiek:
   22 lata
    
   Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę:
   Moderator/ Kid Moderator
   Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na naszym Forum:
   Carmasin.pl
    
   Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum:
   Powiem szczerze,że jestem osobą zabieganą i pracującą, ale myślę że ok 2h nie byłoby problemu. W wolne dni nawet do 8h.
    
   W jakim stopniu znasz zasady języka ojczysty w skali 1/10:
   9/10 - nie ma osób idealnych!
   Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii:
   9/10
    
   Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie:
   angielski - średniozaawansowany ( B2 – Upper-Intermediate )
    
   Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie):
   Jestem obecnie moderatorem na forum metin2.info.pl pod nickiem Aktor.
   Co mnie tchnęło,żeby złożyć podanie i tu ? Szczerze to metin2.info.pl przy moim dużym staraniu słabo się rozwija.
   W przypadku kiedy dostanę angaż na board.4players.pl składam rezygnację z metin2.info.pl
   Weryfikacja: Please login or register to see this link.
    
   Co Cię skłoniło do zostania Moderatorem:
   Na każdym forum związanym z grą Metin2 byłem aktywną osobą.
   Kiedyś wpadłem na pomysł,że jeśli siedzę po 5h na forum grając w gry to może przydam się do pomocy więc złożyłem podanie !
   Łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi więc forum to idealne miejsce dla mnie !
    
   Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji:
   O serwisie dowiedziałem się z MPC Forum przeglądając zapowiedź Waszego serwera Metin2 ( tak, metin to moja miłość ).
   O rekrutacji po prostu z forum.
    
   Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej):
   Jestem młodym, pełnym energii chłopakiem.
   Mam zalety i wady jak każdy z nas.
   Pochwalić się mogę sumiennością, jestem pracowity i chętny do działania. Nie toleruje lenistwa.
   Uwielbiam poznawać nowych ludzi więc takie forum to świetna okazja.
   Jestem fanem gier komputerowych takich jak Metin2, w którego gram od 2005 roku do teraz.
   Poza Metinem uwielbiam CS:GO oraz Fifę.
   Nie jest tak,że siedzę w domu i gram Uwielbiam piłkę nożną, grałem w kilku klubach jeszcze jako Junior U'18.
   Poza tym jestem fanem motocrossu i dobrego filmu. Czasem znajdę chwilę,żeby spotkać się z dziewczyną  haha

   Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem/KidModeratorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź):
   Co mógłbym wnieść na forum od siebie? Myślę,że spokój, opanowanie, doświadczenie związane z Metinem.
   Nie jestem osobą stronniczą, zawsze wysłucham każdego i podejmę właściwą decyzję.
   Nie jestem zwolennikiem przyznawania komuś stanowiska bez czasu na adaptację i test, dlatego też myślę,
   że przez pierwsze 2 tygodnie próby na tym forum większość z Was sama pozna jaki jestem.
   Moją zaletą jest to,że szybko się uczę nowych rzeczy. Jestem osobą, dla której TeamSpeak to
   głowny sposób komunikacji, dlatego też nauczyłem się pracy w grupie z często owocnym skutkiem.
  • By aquax
   Imię: Łukasz
    
   Nick: aquax
    
   Wiek: 20
    
   Na jaką funkcję zgłaszasz swoją kandydaturę: Moderator 
    
   Jaki/e dział/y chciałbyś/chciałabyś moderować na Naszym Forum: Metin2 lub Counter-Strike 
    
   Ile czasu dziennie mógłbyś/mogłabyś poświęcić na moderowanie Forum: Około 3-4 godzin dziennie
    
   W jakim stopniu znasz zasady języka ojczystego w skali 1/10: Polonistą nie jestem, ale 8 - 8.5
    
   Czy bardzo dobrze znasz zasady interpunkcji oraz gramatyki i ortografii: Daję radę
    
   Jakie języki znasz oprócz języka ojczystego i na jakim poziomie: Angielski - dogadać bym się potrafił, Rosyjski - podstawowy
    
   Czy byłeś/aś już kiedyś bądź jesteś Moderatorem na innym forum (jeśli tak, gdzie): Nie
    
   Co Ciebie skłoniło do zostania Moderatorem: Chęć pomocy, przysłużenie się do czegoś. I tak siedzę, patrze się w ten monitor, a tak miałbym zajęcie i inni by mieli pożytek ze mnie
    
   Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym serwisie oraz o rekrutacji: Startujący serwer Metin2 Carmanin
    
   Kilka zdań o sobie (min. 7 - im więcej tym lepiej): Mam na imię Łukasz, pochodzę z małej miejscowości na Podlasiu. Uczęszczam do Technikum Informatycznego nie opodal mojego miejsca zamieszkania. Niestety jeszcze jedna klasa mnie czeka z powodów osobistych. Po ukończeniu planuje coś robić związanego z Html, javą, php i tak dalej... Po szkole często siedzę i gram. Czasami coś koduje z nudów, chociaż mistrzem jeszcze nie jestem. Jak to mówią, człowiek uczy się przez całe życie. Sporadycznie pogrywam w piłkę nożną, częściej w koszykówkę. Jestem osobą niby spokojną, do momentu aż ktoś nie zacznie wyzywać moich bliskich. No i tyle, ciężko pisać o swoich zaletach oraz wadach. 
    
   Dlaczego to właśnie Ty masz zostać Moderatorem (kilka zdań - uzasadnij swoją odpowiedź): Myślę, że kolejna para rąk zawsze się przyda. Chciałbym odciążyć trochę inne osoby, pomóc innym. Jak coś zaczynam to robię to dokładnie, rzetelnie - to w sumie moje plusy.