Poszukujemy Moderatorów! :-)

Zajrzyj do działu Nabór do ekipy 4P.

• 0
Sign in to follow this  
Followers 0
sxnw

PROBLEM Z BOJOWCEM

Question

Mam mały problem przed aktualizacją miałem bojowca , dzisiaj patrze 1lvl konia księga opanc. konia do przywolania została, ktos ma ten sam problem?!

0

1 answer to this question

• 0

Tak, mam bardzo podobny problem. Mianowicie miałem 9 lvl konia i po aktualizacji został cofnięty do lvl 1. Ponadto ceftyfikat całkowicie się zbugował, ponieważ konia nie dało się przywołac.

Kolejną sprawą jest druga skrzynia ucznia w ekwipunku, która pojawiła się po wczorajszej wieczornej aktualizacji.

0

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By Cheetos
      Jak w załączniku

• By Laysik
      Siemano , jeśli ktokolwiek ma problem z config  to wrzućcie sobie ten config do folderu gry
      Please login or register to see this link.
      Skan :
      Please login or register to see this link.
    • By zetsuV2

Po opublikowaniu aktualizacji mającej na celu poprawienia błędów (wersja 1.10.1) Blizzard zauważył znaczący wzrost zgłoszeń awarii klienta. Wszystko spowodowane jest jedną postacią mianowicie D.Va. Postać została zablokowana tymczasowo, ponieważ podczas wybierania owej postaci client się crashował i momentalnie anulowało mecz lub zmieniała się automatycznie mapa. Blokada została nadana na wszystkich platformach (PC,PS4,Xbox one) w celu zapewnienia jak największego stopnia ostrożności. Trzy godziny temu blokada postaci została zdjęta. Nie wiadomo obecnie z jakiej przyczyny nastąpiła owa "awaria". Blizzard na swoim Twitterze przeprasza wszystkich za owy błąd tymi oto słowami "[#Overwatch] Due to a bug currently under investigation, DVa is temporarily disabled in all regions. Thank you for your patience!". Poniżej wstawiam link do nagrania streamera "AskJoshy" aby przedstawić ostatnie cudo techniki Blizzarda. Z każdą kolejną aktualizacją przychodzą nowe błędy.. Ale żeby aż takie?? Co o tym myślicie?