Poszukujemy Moderatorów! :-)

Zajrzyj do działu Nabór do ekipy 4P.

DrSvart

Bład łączenia z serwerem + Patcher przestał działać

10 posts in this topic

Posted (edited)

Jeśli dodałam w złym miejscu to przepraszam ;/ ("Carmazin")

1)Problem pewnie stary jak świat ale nie potrafie sobie z nim poradzić. Pobrałam sobie gre szczęśliwa że sobie zagram a tu pyk odpalam patcher a tu komunikat "Program przestał działać" (->zainstalowałam aktualizacje!)

2)Zanim pobrałam aktualizacje odpaliłam sobie grę (nie przez patchera) i po wciśnięciu loguj pyk "Bład łączenia z serwerem". Z moich obserwacji wynika że nie blokuje tego ani zapora ani antywirus.

Prosze o pomoc

Edited by DrSvart
0

1. Jakiego masz antywira? Dodatkowo spróbuj zaakutalizować netframeworki.
2. Podejrzewam ze porty Ci blokuje. Póki co, uruchom w trybie zgodności. Zobaczymy co dalej.

0

Posted (edited)

Mój antywirus to ESET. Frameworki zaktualizowane. Uruchamianie w trybie zgodności nie przyniosło żadnych efektów. A co do portów.. jestem w tym temacie nieco zielona, jednak wg. tego co pisze w internecie porty nic nie blokują. Jeśli ma to znaczenie to dodam że mam router IDU-100 od Cyfrowego Polsatu ;/

+ Grałam kiedyś na pewnym privie i wszystko działało bez problemu

Edited by DrSvart
0

Próbowałaś właczyć metina z wyłączonym antywirusem? (odnosze sie do punktu 1.) 
Jeżeli to nic nie da, to zrób tak - mój komputer --> właściwości --> zaawansowane ustawienia systemu, przy wydajnosci kliknij "ustawienia"--> zapobieganie wykonywaniu danych --> dodaj --> dodaj scieżke do patchera/clienta (zalezy przez co odpalasz, możesz spróbować na dwa sposoby, wybierając clienta i patchera). 
Próbuj, jak nie pyknie, to szukamy dalej :))

0

Posted (edited)

Robi sie coraz ciekawiej ;/ (+ tak próbowałam, nic nie dało). Zrobiłam tak jak mówiłeś przez ustawienia i coś nie do końca pykło :

1)Patcher dodał się bez problemu ale po odpaleniu go komunikat "Nie można przypisać ikony" po czem "Program przestał działać"

2)Client nie pozwolił się dodać bo " Ten program musi działać z włączoną funkcją zapobiegania wykonywania danych (DEP). Nie można włączyć funkcji"DEP" dla tego programu.

+ poszperałam w internecie i doszłam do takiego momentu że zdałam się na Wyłączenie DEP'u. Wpisałam w wierszu poleceń wszytko jak trzeba, pisze że działa więc odpalam patcher i dalej nic.

Edited by DrSvart
0

kurcze, nie wiem zatem... 
może format? 
Albo usuń z dysku całą zawartość carmasinem i pobierz raz jeszcze.. 
Jak nie bedzie pomyślnie, to raczej format...

0

Spróbuj uruchomić ze zgodnością jaką Ci wskaże. 

Wogóle jaki system?

0

@up 
Polecam przeczytać kilka postów wyżej, gdzie sugerowałem jej to samo :)

0

Dnia 11.05.2017 o 22:41, SoCute napisał:

@up 
Polecam przeczytać kilka postów wyżej, gdzie sugerowałem jej to samo :)

Jakoś tam nic nie ma o uruchomieniu ze zgodnością.

Autorze tematu, polecam spróbować to, nie bawić się w żadne formaty bo to i tak nic nie da. Ostatecznie dodać d wyjątków w antywirusie.

0

Posted (edited)

Nie wiem jak ale działa ... przy uruchamianiu komputera załączyło się Narzędzie do naprawiania systemu w efekcie czego włączyło sie przywracanie systemu ... I teraz mi działa :)

( Uruchamianie ze zgodnością nie pomogło )

Edited by DrSvart
0